Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 120 m²
- Inhoud
- 421 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Hoogte Kadijk 147 A is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 120 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoogte Kadijk 147 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
4.7 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kadijken is €611.000. Dat komt neer op circa €5.092 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoogte Kadijk 147 A is een woonhuis van 120 m² in de wijk Kadijken. De buurt telt 1.661 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.110 inwoners per km².
Hoogte Kadijk 147 A is een woonhuis in Kadijken, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hoogte Kadijk 147 A heeft 120 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Het perceel is 120 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kadijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hoogte Kadijk 147 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Hoogte Kadijk 147 A heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Kadijken in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Hoogte Kadijk 147 A in Kadijken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 4.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hoogte Kadijk 147 A: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.7 km.