Eindwoning Laagte Kadijk 58 Amsterdam

Laagte Kadijk 58, 1018 BB Amsterdam

178 m² Bouwjaar 2011 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Laagte Kadijk 58 is een eindwoning in Amsterdam, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 75 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
75 m²
Inhoud
656 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.050.000 tot €1.300.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Laagte Kadijk 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laagte Kadijk 58

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
87.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
130.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.13 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2905 Inwoners
1875 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1661 Woningvoorraad
€611.000 Gem. woningwaarde Kadijken
33% Koopwoningen
17.110 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laagte Kadijk 58

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Laagte Kadijk 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Laagte Kadijk 58?

De prijsindicatie voor Laagte Kadijk 58 ligt rond €1.050.000 tot €1.300.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadijken is €611.000. Dat komt neer op circa €3.433 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laagte Kadijk 58 zich tot de wijk Kadijken?

Laagte Kadijk 58 is een eindwoning van 178 m² in de wijk Kadijken. De buurt telt 1.661 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.110 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laagte Kadijk 58?

Laagte Kadijk 58 is een eindwoning in Kadijken, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Laagte Kadijk 58 vergeleken met de buurt?

Laagte Kadijk 58 heeft 178 m² woonoppervlakte en 656 m³ inhoud. Het perceel is 75 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kadijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laagte Kadijk 58 en wat betekent dat?

Laagte Kadijk 58 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laagte Kadijk 58?

Laagte Kadijk 58 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kadijken?

De wijk Kadijken in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kadijken?

Vanuit Laagte Kadijk 58 in Kadijken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 4.7 km.