Portiekwoning Binnenkadijk 358 Amsterdam

Binnenkadijk 358, 1018 AZ Amsterdam

71 m² Bouwjaar 1983 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Binnenkadijk 358 is een portiekwoning in Amsterdam, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
184 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Binnenkadijk 358

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Binnenkadijk 358

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2905 Inwoners
1875 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1661 Woningvoorraad
€611.000 Gem. woningwaarde Kadijken
33% Koopwoningen
17.110 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Binnenkadijk 358

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Binnenkadijk 358

Wat is de geschatte woningwaarde van Binnenkadijk 358?

De prijsindicatie voor Binnenkadijk 358 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadijken is €611.000. Dat komt neer op circa €8.606 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Binnenkadijk 358 zich tot de wijk Kadijken?

Binnenkadijk 358 is een portiekwoning van 71 m² in de wijk Kadijken. De buurt telt 1.661 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.110 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Binnenkadijk 358?

Binnenkadijk 358 is een portiekwoning in Kadijken, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Binnenkadijk 358 vergeleken met de buurt?

Binnenkadijk 358 heeft 71 m² woonoppervlakte en 184 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kadijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Binnenkadijk 358 en wat betekent dat?

Binnenkadijk 358 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Binnenkadijk 358?

Binnenkadijk 358 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kadijken?

De wijk Kadijken in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kadijken?

Vanuit Binnenkadijk 358 in Kadijken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 4.7 km.