Bovenwoning (appartement) Parelstraat 36 Amsterdam

Parelstraat 36, 1018 AS Amsterdam

71 m² Bouwjaar 1988 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Parelstraat 36 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
226 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Parelstraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Parelstraat 36

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.97 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2525 Inwoners
1345 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1313 Woningvoorraad
€486.000 Gem. woningwaarde Wittenburg
31% Koopwoningen
20.315 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Parelstraat 36

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Parelstraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Parelstraat 36?

De prijsindicatie voor Parelstraat 36 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Wittenburg is €486.000. Dat komt neer op circa €6.845 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Parelstraat 36 zich tot de wijk Wittenburg?

Parelstraat 36 is een bovenwoning (appartement) van 71 m² in de wijk Wittenburg. De buurt telt 1.313 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.315 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Parelstraat 36?

Parelstraat 36 is een bovenwoning (appartement) in Wittenburg, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Parelstraat 36 vergeleken met de buurt?

Parelstraat 36 heeft 71 m² woonoppervlakte en 226 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Wittenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Parelstraat 36 en wat betekent dat?

Parelstraat 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Parelstraat 36?

Parelstraat 36 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Wittenburg?

De wijk Wittenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wittenburg?

Vanuit Parelstraat 36 in Wittenburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 4.7 km.