Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 25 m²
- Inhoud
- 57 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Cruquiuskade 40 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 25 m² en 2 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €699.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Cruquiuskade 40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Het Funen is €699.000. Dat komt neer op circa €27.960 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCruquiuskade 40 is een woonhuis van 25 m² in de wijk Het Funen. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.510 inwoners per km².
Cruquiuskade 40 is een woonhuis in Het Funen, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Cruquiuskade 40 heeft 25 m² woonoppervlakte en 57 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 12 m² per kamer. In Het Funen ligt de gemiddelde woningwaarde op €699.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Cruquiuskade 40 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Het Funen in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €699.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Cruquiuskade 40 in Het Funen bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Cruquiuskade 40: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Het Funen: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Cruquiuskade 40 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Het Funen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1965, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.