Streetview Cruquiuskade 261 Amsterdam

Cruquiuskade 261, 1018 AM Amsterdam

69 m² Bouwjaar 2024 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Cruquiuskade 261 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €699.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
220 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Cruquiuskade 261

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cruquiuskade 261

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
50.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
126.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1295 Inwoners
625 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€699.000 Gem. woningwaarde Het Funen
61% Koopwoningen
17.510 Inwoners per km²

Locatie van Cruquiuskade 261

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Cruquiuskade 261

Wat is de geschatte woningwaarde van Cruquiuskade 261?

De gemiddelde woningwaarde in Het Funen is €699.000. Dat komt neer op circa €10.130 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cruquiuskade 261 zich tot de wijk Het Funen?

Cruquiuskade 261 is een appartement van 69 m² in de wijk Het Funen. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.510 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cruquiuskade 261?

Cruquiuskade 261 is een appartement in Het Funen, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Cruquiuskade 261 vergeleken met de buurt?

Cruquiuskade 261 heeft 69 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Het Funen ligt de gemiddelde woningwaarde op €699.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cruquiuskade 261 en wat betekent dat?

Cruquiuskade 261 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-04-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cruquiuskade 261?

Cruquiuskade 261 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Funen?

De wijk Het Funen in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €699.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Funen?

Vanuit Cruquiuskade 261 in Het Funen bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.5 km.