Dubbele benedenwoning Zeeburgerstraat 130 Amsterdam

Zeeburgerstraat 130, 1018 AG Amsterdam

88 m² Bouwjaar 1977 4 kamers 2 slaapkamers Label F

Zeeburgerstraat 130 is een dubbele benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €549.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
287 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_navigable_waterway, by_water, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zeeburgerstraat 130

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeeburgerstraat 130

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
146.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
343.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
63.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

940 Inwoners
620 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
577 Woningvoorraad
€549.000 Gem. woningwaarde Kazernebuurt
23% Koopwoningen
17.220 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeeburgerstraat 130

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Zeeburgerstraat 130

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeeburgerstraat 130?

De prijsindicatie voor Zeeburgerstraat 130 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Kazernebuurt is €549.000. Dat komt neer op circa €6.239 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeeburgerstraat 130 zich tot de wijk Kazernebuurt?

Zeeburgerstraat 130 is een dubbele benedenwoning van 88 m² in de wijk Kazernebuurt. De buurt telt 577 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.220 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeeburgerstraat 130?

Zeeburgerstraat 130 is een dubbele benedenwoning in Kazernebuurt, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zeeburgerstraat 130 vergeleken met de buurt?

Zeeburgerstraat 130 heeft 88 m² woonoppervlakte en 287 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kazernebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €549.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeeburgerstraat 130 en wat betekent dat?

Zeeburgerstraat 130 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-10-23. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 63.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeeburgerstraat 130?

Zeeburgerstraat 130 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kazernebuurt?

De wijk Kazernebuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €549.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kazernebuurt?

Vanuit Zeeburgerstraat 130 in Kazernebuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.