Streetview Weteringschans 271 Amsterdam

Weteringschans 271, 1017 XJ Amsterdam

166 m² Bouwjaar 1845

Weteringschans 271 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1845. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 50 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €855.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1845
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
50 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Weteringschans 271

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

970 Inwoners
605 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
566 Woningvoorraad
€855.000 Gem. woningwaarde Frederikspleinbuurt
45% Koopwoningen
7.120 Inwoners per km²

Locatie van Weteringschans 271

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Weteringschans 271

Wat is de geschatte woningwaarde van Weteringschans 271?

De prijsindicatie voor Weteringschans 271 ligt rond €780.000 tot €880.000. De gemiddelde woningwaarde in Frederikspleinbuurt is €855.000. Dat komt neer op circa €5.151 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weteringschans 271 zich tot de wijk Frederikspleinbuurt?

Weteringschans 271 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Frederikspleinbuurt. De buurt telt 566 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.120 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weteringschans 271?

Weteringschans 271 is een woonhuis in Frederikspleinbuurt, gebouwd in 1845 (181 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weteringschans 271 vergeleken met de buurt?

Weteringschans 271 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 50 m². In Frederikspleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €855.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Frederikspleinbuurt?

De wijk Frederikspleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €855.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frederikspleinbuurt?

Vanuit Weteringschans 271 in Frederikspleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Frederikspleinbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Weteringschans 271: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Frederikspleinbuurt?

Recreatie nabij Frederikspleinbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).