Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Lijnbaansgracht 341 E Amsterdam

Lijnbaansgracht 341 E, 1017 XA Amsterdam

61 m² Bouwjaar 1750 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Lijnbaansgracht 341 E is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1750. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €684.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1750
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
130 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan water

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Lijnbaansgracht 341 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lijnbaansgracht 341 E

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2400 Inwoners
1535 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1551 Woningvoorraad
€684.000 Gem. woningwaarde Weteringbuurt
39% Koopwoningen
20.206 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lijnbaansgracht 341 E

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lijnbaansgracht 341 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Lijnbaansgracht 341 E?

De prijsindicatie voor Lijnbaansgracht 341 E ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Weteringbuurt is €684.000. Dat komt neer op circa €11.213 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lijnbaansgracht 341 E zich tot de wijk Weteringbuurt?

Lijnbaansgracht 341 E is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 61 m² in de wijk Weteringbuurt. De buurt telt 1.551 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lijnbaansgracht 341 E?

Lijnbaansgracht 341 E is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Weteringbuurt, gebouwd in 1750 (276 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lijnbaansgracht 341 E vergeleken met de buurt?

Lijnbaansgracht 341 E heeft 61 m² woonoppervlakte en 130 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Weteringbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €684.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lijnbaansgracht 341 E en wat betekent dat?

Lijnbaansgracht 341 E heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Lijnbaansgracht 341 E?

Lijnbaansgracht 341 E heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Weteringbuurt?

De wijk Weteringbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €684.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weteringbuurt?

Vanuit Lijnbaansgracht 341 E in Weteringbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.6 km.