Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1855
- Woonoppervlakte
- 157 m²
Sarphatikade 20 H is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1855. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €855.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sarphatikade 20 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Frederikspleinbuurt is €855.000. Dat komt neer op circa €5.446 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSarphatikade 20 H is een appartement van 157 m² in de wijk Frederikspleinbuurt. De buurt telt 566 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.120 inwoners per km².
Sarphatikade 20 H is een appartement in Frederikspleinbuurt, gebouwd in 1855 (171 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Sarphatikade 20 H heeft 157 m² woonoppervlakte. In Frederikspleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €855.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sarphatikade 20 H heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Frederikspleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €855.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Sarphatikade 20 H in Frederikspleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sarphatikade 20 H: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.