Streetview Sarphatikade 11 Amsterdam

Sarphatikade 11, 1017 WV Amsterdam

528 m² Bouwjaar 1879 13 kamers 6 slaapkamers Label D

Sarphatikade 11 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1879. De woning heeft een woonoppervlakte van 528 m², een perceel van 280 m² en 13 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €855.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1879
Woonoppervlakte
528 m²
Perceeloppervlakte
280 m²
Inhoud
1850 m³
Kamers
13
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Sarphatikade 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sarphatikade 11

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.38
CO₂-emissie
43.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

970 Inwoners
605 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
566 Woningvoorraad
€855.000 Gem. woningwaarde Frederikspleinbuurt
45% Koopwoningen
7.120 Inwoners per km²

Locatie van Sarphatikade 11

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sarphatikade 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Sarphatikade 11?

De gemiddelde woningwaarde in Frederikspleinbuurt is €855.000. Dat komt neer op circa €1.619 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sarphatikade 11 zich tot de wijk Frederikspleinbuurt?

Sarphatikade 11 is een woonhuis van 528 m² in de wijk Frederikspleinbuurt. De buurt telt 566 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.120 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sarphatikade 11?

Sarphatikade 11 is een woonhuis in Frederikspleinbuurt, gebouwd in 1879 (147 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sarphatikade 11 vergeleken met de buurt?

Sarphatikade 11 heeft 528 m² woonoppervlakte en 1850 m³ inhoud. Het perceel is 280 m². Met 13 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Frederikspleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €855.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sarphatikade 11 en wat betekent dat?

Sarphatikade 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-08-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 43.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sarphatikade 11?

Sarphatikade 11 heeft 13 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Frederikspleinbuurt?

De wijk Frederikspleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €855.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frederikspleinbuurt?

Vanuit Sarphatikade 11 in Frederikspleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.3 km.