Streetview Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B Amsterdam

Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B, 1017 VX Amsterdam

90 m² Bouwjaar 1969 3 kamers 2 slaapkamers Label APLUS

Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 3 kamers. Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €855.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
308 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

970 Inwoners
605 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
566 Woningvoorraad
€855.000 Gem. woningwaarde Frederikspleinbuurt
45% Koopwoningen
7.120 Inwoners per km²

Locatie van Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B?

De gemiddelde woningwaarde in Frederikspleinbuurt is €855.000. Dat komt neer op circa €9.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B zich tot de wijk Frederikspleinbuurt?

Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B is een appartement van 90 m² in de wijk Frederikspleinbuurt. De buurt telt 566 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.120 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B?

Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B is een appartement in Frederikspleinbuurt, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B vergeleken met de buurt?

Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B heeft 90 m² woonoppervlakte en 308 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Frederikspleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €855.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B en wat betekent dat?

Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B?

Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Frederikspleinbuurt?

De wijk Frederikspleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €855.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frederikspleinbuurt?

Vanuit Maarten Jansz. Kosterstraat 4 B in Frederikspleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.3 km.