Bovenwoning (appartement) Noorderstraat 66 3 Amsterdam

Noorderstraat 66 3, 1017 TV Amsterdam

121 m² Bouwjaar 1752 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Noorderstraat 66 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1752. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €684.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1752
Woonoppervlakte
121 m²
Inhoud
383 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€940.000 tot €1.040.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Noorderstraat 66 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorderstraat 66 3

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
255.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
349.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.38 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2400 Inwoners
1535 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1551 Woningvoorraad
€684.000 Gem. woningwaarde Weteringbuurt
39% Koopwoningen
20.206 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noorderstraat 66 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Noorderstraat 66 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorderstraat 66 3?

De prijsindicatie voor Noorderstraat 66 3 ligt rond €940.000 tot €1.040.000. De gemiddelde woningwaarde in Weteringbuurt is €684.000. Dat komt neer op circa €5.653 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorderstraat 66 3 zich tot de wijk Weteringbuurt?

Noorderstraat 66 3 is een bovenwoning (appartement) van 121 m² in de wijk Weteringbuurt. De buurt telt 1.551 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorderstraat 66 3?

Noorderstraat 66 3 is een bovenwoning (appartement) in Weteringbuurt, gebouwd in 1752 (274 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noorderstraat 66 3 vergeleken met de buurt?

Noorderstraat 66 3 heeft 121 m² woonoppervlakte en 383 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Weteringbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €684.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorderstraat 66 3 en wat betekent dat?

Noorderstraat 66 3 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-06-04. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noorderstraat 66 3?

Noorderstraat 66 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Weteringbuurt?

De wijk Weteringbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €684.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weteringbuurt?