Streetview Eerste Weteringdwarsstraat 44 E Amsterdam

Eerste Weteringdwarsstraat 44 E, 1017 TP Amsterdam

42 m² Bouwjaar 1749 Label C

Eerste Weteringdwarsstraat 44 E is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1749. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €684.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1749
Woonoppervlakte
42 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Eerste Weteringdwarsstraat 44 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Weteringdwarsstraat 44 E

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2400 Inwoners
1535 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1551 Woningvoorraad
€684.000 Gem. woningwaarde Weteringbuurt
39% Koopwoningen
20.206 Inwoners per km²

Locatie van Eerste Weteringdwarsstraat 44 E

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Weteringdwarsstraat 44 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Weteringdwarsstraat 44 E?

De gemiddelde woningwaarde in Weteringbuurt is €684.000. Dat komt neer op circa €16.286 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Weteringdwarsstraat 44 E zich tot de wijk Weteringbuurt?

Eerste Weteringdwarsstraat 44 E is een appartement van 42 m² in de wijk Weteringbuurt. De buurt telt 1.551 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Weteringdwarsstraat 44 E?

Eerste Weteringdwarsstraat 44 E is een appartement in Weteringbuurt, gebouwd in 1749 (277 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eerste Weteringdwarsstraat 44 E vergeleken met de buurt?

Eerste Weteringdwarsstraat 44 E heeft 42 m² woonoppervlakte. In Weteringbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €684.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Weteringdwarsstraat 44 E en wat betekent dat?

Eerste Weteringdwarsstraat 44 E heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Weteringbuurt?

De wijk Weteringbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €684.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weteringbuurt?

Vanuit Eerste Weteringdwarsstraat 44 E in Weteringbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Weteringbuurt?