Bovenwoning Fokke Simonszstraat 34 2 Amsterdam

Fokke Simonszstraat 34 2, 1017 TH Amsterdam

30 m² Bouwjaar 1827 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Fokke Simonszstraat 34 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1827. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €684.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1827
Woonoppervlakte
30 m²
Inhoud
95 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Fokke Simonszstraat 34 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fokke Simonszstraat 34 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
91.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
207.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2400 Inwoners
1535 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1551 Woningvoorraad
€684.000 Gem. woningwaarde Weteringbuurt
39% Koopwoningen
20.206 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Fokke Simonszstraat 34 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Fokke Simonszstraat 34 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Fokke Simonszstraat 34 2?

De prijsindicatie voor Fokke Simonszstraat 34 2 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Weteringbuurt is €684.000. Dat komt neer op circa €22.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fokke Simonszstraat 34 2 zich tot de wijk Weteringbuurt?

Fokke Simonszstraat 34 2 is een bovenwoning van 30 m² in de wijk Weteringbuurt. De buurt telt 1.551 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fokke Simonszstraat 34 2?

Fokke Simonszstraat 34 2 is een bovenwoning in Weteringbuurt, gebouwd in 1827 (199 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Fokke Simonszstraat 34 2 vergeleken met de buurt?

Fokke Simonszstraat 34 2 heeft 30 m² woonoppervlakte en 95 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Weteringbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €684.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fokke Simonszstraat 34 2 en wat betekent dat?

Fokke Simonszstraat 34 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-03-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fokke Simonszstraat 34 2?

Fokke Simonszstraat 34 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Weteringbuurt?

De wijk Weteringbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €684.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weteringbuurt?