Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1670
- Woonoppervlakte
- 224 m²
- Perceeloppervlakte
- 95 m²
- Inhoud
- 761 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Weteringstraat 31 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1670. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m², een perceel van 95 m² en 7 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €684.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weteringstraat 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
0.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Weteringbuurt is €684.000. Dat komt neer op circa €3.054 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeteringstraat 31 is een woonhuis van 224 m² in de wijk Weteringbuurt. De buurt telt 1.551 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.206 inwoners per km².
Weteringstraat 31 is een woonhuis in Weteringbuurt, gebouwd in 1670 (356 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Weteringstraat 31 heeft 224 m² woonoppervlakte en 761 m³ inhoud. Het perceel is 95 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Weteringbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €684.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Weteringstraat 31 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Weteringbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €684.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Weteringstraat 31 in Weteringbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Weteringstraat 31: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Weteringbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Weteringstraat 31 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Weteringbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1670, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.