Streetview Weteringschans 73 H Amsterdam

Weteringschans 73 H, 1017 RX Amsterdam

155 m² Bouwjaar 1889 Label E

Weteringschans 73 H is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1889. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €656.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1889
Woonoppervlakte
155 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Weteringschans 73 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weteringschans 73 H

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
193.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
300.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

300 Inwoners
195 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
215 Woningvoorraad
€656.000 Gem. woningwaarde Leidsebuurt-Zuidoost
27% Koopwoningen
6.904 Inwoners per km²

Locatie van Weteringschans 73 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Weteringschans 73 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Weteringschans 73 H?

De gemiddelde woningwaarde in Leidsebuurt-Zuidoost is €656.000. Dat komt neer op circa €4.232 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weteringschans 73 H zich tot de wijk Leidsebuurt-Zuidoost?

Weteringschans 73 H is een appartement van 155 m² in de wijk Leidsebuurt-Zuidoost. De buurt telt 215 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.904 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weteringschans 73 H?

Weteringschans 73 H is een appartement in Leidsebuurt-Zuidoost, gebouwd in 1889 (137 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weteringschans 73 H vergeleken met de buurt?

Weteringschans 73 H heeft 155 m² woonoppervlakte. In Leidsebuurt-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €656.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weteringschans 73 H en wat betekent dat?

Weteringschans 73 H heeft energielabel E. Geldig tot 2035-04-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.45 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Leidsebuurt-Zuidoost?

De wijk Leidsebuurt-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €656.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsebuurt-Zuidoost?

Vanuit Weteringschans 73 H in Leidsebuurt-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.