Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1706
- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 61 m²
Leidsestraat 4 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1706. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 61 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €949.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leidsestraat 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
0.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Leidsegracht-Zuid is €949.000. Dat komt neer op circa €5.214 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeidsestraat 4 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Leidsegracht-Zuid. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.879 inwoners per km².
Leidsestraat 4 is een woonhuis in Leidsegracht-Zuid, gebouwd in 1706 (320 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Leidsestraat 4 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 61 m². In Leidsegracht-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €949.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Leidsegracht-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €949.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Leidsestraat 4 in Leidsegracht-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Leidsestraat 4: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Leidsegracht-Zuid: restaurant (0 km), cafe (0.2 km).
Een woningrapport voor Leidsestraat 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Leidsegracht-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1706, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.