Bovenwoning Lange Leidsedwarsstraat 62 B Amsterdam

Lange Leidsedwarsstraat 62 B, 1017 NM Amsterdam

45 m² Bouwjaar 1978 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Lange Leidsedwarsstraat 62 B is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
45 m²
Inhoud
138 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lange Leidsedwarsstraat 62 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Leidsedwarsstraat 62 B

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

285 Inwoners
215 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
210 Woningvoorraad
€567.000 Gem. woningwaarde Leidsebuurt-Noordwest
35% Koopwoningen
11.435 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lange Leidsedwarsstraat 62 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lange Leidsedwarsstraat 62 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Leidsedwarsstraat 62 B?

De prijsindicatie voor Lange Leidsedwarsstraat 62 B ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsebuurt-Noordwest is €567.000. Dat komt neer op circa €12.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Leidsedwarsstraat 62 B zich tot de wijk Leidsebuurt-Noordwest?

Lange Leidsedwarsstraat 62 B is een bovenwoning van 45 m² in de wijk Leidsebuurt-Noordwest. De buurt telt 210 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Leidsedwarsstraat 62 B?

Lange Leidsedwarsstraat 62 B is een bovenwoning in Leidsebuurt-Noordwest, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lange Leidsedwarsstraat 62 B vergeleken met de buurt?

Lange Leidsedwarsstraat 62 B heeft 45 m² woonoppervlakte en 138 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Leidsebuurt-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Leidsedwarsstraat 62 B en wat betekent dat?

Lange Leidsedwarsstraat 62 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Lange Leidsedwarsstraat 62 B?

Lange Leidsedwarsstraat 62 B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Leidsebuurt-Noordwest?

De wijk Leidsebuurt-Noordwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsebuurt-Noordwest?