Streetview Prinsengracht 711 E Amsterdam

Prinsengracht 711 E, 1017 JW Amsterdam

230 m² Bouwjaar 2001 3 kamers Label G

Prinsengracht 711 E is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €971.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
230 m²
Inhoud
620 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 711 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsengracht 711 E

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

835 Inwoners
530 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
614 Woningvoorraad
€971.000 Gem. woningwaarde Spiegelbuurt
41% Koopwoningen
10.459 Inwoners per km²

Locatie van Prinsengracht 711 E

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinsengracht 711 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsengracht 711 E?

De prijsindicatie voor Prinsengracht 711 E ligt rond €1.355.000 tot €1.605.000. De gemiddelde woningwaarde in Spiegelbuurt is €971.000. Dat komt neer op circa €4.222 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsengracht 711 E zich tot de wijk Spiegelbuurt?

Prinsengracht 711 E is een appartement van 230 m² in de wijk Spiegelbuurt. De buurt telt 614 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.459 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsengracht 711 E?

Prinsengracht 711 E is een appartement in Spiegelbuurt, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Prinsengracht 711 E vergeleken met de buurt?

Prinsengracht 711 E heeft 230 m² woonoppervlakte en 620 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 77 m² per kamer. In Spiegelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €971.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsengracht 711 E en wat betekent dat?

Prinsengracht 711 E heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Prinsengracht 711 E?

Prinsengracht 711 E heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Spiegelbuurt?

De wijk Spiegelbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €971.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spiegelbuurt?

Vanuit Prinsengracht 711 E in Spiegelbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.6 km.