Streetview Vijzelstraat 121 D Amsterdam

Vijzelstraat 121 D, 1017 HJ Amsterdam

48 m² Bouwjaar 2006 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Vijzelstraat 121 D is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.102.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
158 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Vijzelstraat 121 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vijzelstraat 121 D

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1410 Inwoners
880 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
842 Woningvoorraad
€1.102.000 Gem. woningwaarde Vijzelstraatbuurt
47% Koopwoningen
10.506 Inwoners per km²

Locatie van Vijzelstraat 121 D

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Vijzelstraat 121 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Vijzelstraat 121 D?

De prijsindicatie voor Vijzelstraat 121 D ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Vijzelstraatbuurt is €1.102.000. Dat komt neer op circa €22.958 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vijzelstraat 121 D zich tot de wijk Vijzelstraatbuurt?

Vijzelstraat 121 D is een appartement van 48 m² in de wijk Vijzelstraatbuurt. De buurt telt 842 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.506 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vijzelstraat 121 D?

Vijzelstraat 121 D is een appartement in Vijzelstraatbuurt, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vijzelstraat 121 D vergeleken met de buurt?

Vijzelstraat 121 D heeft 48 m² woonoppervlakte en 158 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vijzelstraatbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.102.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vijzelstraat 121 D en wat betekent dat?

Vijzelstraat 121 D heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Vijzelstraat 121 D?

Vijzelstraat 121 D heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vijzelstraatbuurt?

De wijk Vijzelstraatbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.102.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vijzelstraatbuurt?

Vanuit Vijzelstraat 121 D in Vijzelstraatbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.