Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1837
- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- 167 m²
Kerkstraat 265 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1837. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m² en een perceel van 167 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.102.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 265
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
0.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vijzelstraatbuurt is €1.102.000. Dat komt neer op circa €5.009 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKerkstraat 265 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Vijzelstraatbuurt. De buurt telt 842 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.506 inwoners per km².
Kerkstraat 265 is een woonhuis in Vijzelstraatbuurt, gebouwd in 1837 (189 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kerkstraat 265 heeft 220 m² woonoppervlakte. Het perceel is 167 m². In Vijzelstraatbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.102.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kerkstraat 265 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-16. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Vijzelstraatbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.102.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Kerkstraat 265 in Vijzelstraatbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kerkstraat 265: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.