Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1690
- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Inhoud
- 1960 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Ligging
- by_water
Keizersgracht 680 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1690. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 2 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.102.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 680
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
0.6 kmKeizersgracht 680-1, 1017 ET Amsterdam *** BEAUTIFUL RENOVATED ONE-BEDROOM PIED-A-TERRE NEAR THE AMSTERDAM CITY CENTRE*** --- SINGLES ONLY…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Vijzelstraatbuurt is €1.102.000. Dat komt neer op circa €15.743 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeizersgracht 680 is een tussenverdieping van 70 m² in de wijk Vijzelstraatbuurt. De buurt telt 842 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.506 inwoners per km².
Keizersgracht 680 is een tussenverdieping in Vijzelstraatbuurt, gebouwd in 1690 (336 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Keizersgracht 680 heeft 70 m² woonoppervlakte en 1960 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Vijzelstraatbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.102.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keizersgracht 680 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Keizersgracht 680 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Vijzelstraatbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.102.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Keizersgracht 680 in Vijzelstraatbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keizersgracht 680: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.