Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1700
- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Inhoud
- 294 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €720.000 tot €820.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Keizersgracht 646 G is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1700. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 2 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.102.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 646 G
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
0.6 kmKeizersgracht 646 G Amsterdam Zeer hoogwaardig gerenoveerd en sfeervol topappartement in een statig gebouw aan de Keizersgracht uit de 17e eeuw.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Keizersgracht 646 G ligt rond €720.000 tot €820.000. De gemiddelde woningwaarde in Vijzelstraatbuurt is €1.102.000. Dat komt neer op circa €14.892 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeizersgracht 646 G is een bovenwoning van 74 m² in de wijk Vijzelstraatbuurt. De buurt telt 842 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.506 inwoners per km².
Keizersgracht 646 G is een bovenwoning in Vijzelstraatbuurt, gebouwd in 1700 (326 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Keizersgracht 646 G heeft 74 m² woonoppervlakte en 294 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Vijzelstraatbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.102.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keizersgracht 646 G heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Keizersgracht 646 G heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Vijzelstraatbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.102.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Keizersgracht 646 G in Vijzelstraatbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keizersgracht 646 G: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.