Streetview Keizersgracht 516 Amsterdam

Keizersgracht 516, 1017 EJ Amsterdam

397 m² Bouwjaar 1795 12 kamers 4 slaapkamers

Keizersgracht 516 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1795. De woning heeft een woonoppervlakte van 397 m², een perceel van 224 m² en 12 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €971.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1795
Woonoppervlakte
397 m²
Perceeloppervlakte
224 m²
Inhoud
1750 m³
Kamers
12
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 516

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

835 Inwoners
530 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
614 Woningvoorraad
€971.000 Gem. woningwaarde Spiegelbuurt
41% Koopwoningen
10.459 Inwoners per km²

Locatie van Keizersgracht 516

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Keizersgracht 516

Wat is de geschatte woningwaarde van Keizersgracht 516?

De gemiddelde woningwaarde in Spiegelbuurt is €971.000. Dat komt neer op circa €2.446 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keizersgracht 516 zich tot de wijk Spiegelbuurt?

Keizersgracht 516 is een woonhuis van 397 m² in de wijk Spiegelbuurt. De buurt telt 614 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.459 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keizersgracht 516?

Keizersgracht 516 is een woonhuis in Spiegelbuurt, gebouwd in 1795 (231 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Keizersgracht 516 vergeleken met de buurt?

Keizersgracht 516 heeft 397 m² woonoppervlakte en 1750 m³ inhoud. Het perceel is 224 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Spiegelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €971.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Keizersgracht 516?

Keizersgracht 516 heeft 12 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spiegelbuurt?

De wijk Spiegelbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €971.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spiegelbuurt?

Vanuit Keizersgracht 516 in Spiegelbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Spiegelbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Keizersgracht 516: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.