Streetview Keizersgracht 739 Amsterdam

Keizersgracht 739, 1017 DZ Amsterdam

350 m² Bouwjaar 1700 12 kamers Label C

Keizersgracht 739 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1700. De woning heeft een woonoppervlakte van 350 m², een perceel van 255 m² en 12 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €980.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1700
Woonoppervlakte
350 m²
Perceeloppervlakte
255 m²
Kamers
12

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 739

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keizersgracht 739

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
178.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1550 Inwoners
950 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
956 Woningvoorraad
€980.000 Gem. woningwaarde Amstelveldbuurt
42% Koopwoningen
13.937 Inwoners per km²

Locatie van Keizersgracht 739

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Keizersgracht 739

Wat is de geschatte woningwaarde van Keizersgracht 739?

De prijsindicatie voor Keizersgracht 739 ligt rond €2.310.000 tot €2.560.000. De gemiddelde woningwaarde in Amstelveldbuurt is €980.000. Dat komt neer op circa €2.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keizersgracht 739 zich tot de wijk Amstelveldbuurt?

Keizersgracht 739 is een woonhuis van 350 m² in de wijk Amstelveldbuurt. De buurt telt 956 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.937 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keizersgracht 739?

Keizersgracht 739 is een woonhuis in Amstelveldbuurt, gebouwd in 1700 (326 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Keizersgracht 739 vergeleken met de buurt?

Keizersgracht 739 heeft 350 m² woonoppervlakte. Het perceel is 255 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Amstelveldbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €980.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keizersgracht 739 en wat betekent dat?

Keizersgracht 739 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Keizersgracht 739?

Keizersgracht 739 heeft 12 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Amstelveldbuurt?

De wijk Amstelveldbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €980.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amstelveldbuurt?

Vanuit Keizersgracht 739 in Amstelveldbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.7 km.