Streetview Keizersgracht 677 Amsterdam

Keizersgracht 677, 1017 DV Amsterdam

183 m² Bouwjaar 1675 9 kamers 3 slaapkamers

Keizersgracht 677 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1675. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 99 m² en 9 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €980.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1675
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
99 m²
Inhoud
606 m³
Kamers
9
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 677

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1550 Inwoners
950 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
956 Woningvoorraad
€980.000 Gem. woningwaarde Amstelveldbuurt
42% Koopwoningen
13.937 Inwoners per km²

Locatie van Keizersgracht 677

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Keizersgracht 677

Wat is de geschatte woningwaarde van Keizersgracht 677?

De prijsindicatie voor Keizersgracht 677 ligt rond €1.435.000 tot €1.685.000. De gemiddelde woningwaarde in Amstelveldbuurt is €980.000. Dat komt neer op circa €5.355 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keizersgracht 677 zich tot de wijk Amstelveldbuurt?

Keizersgracht 677 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Amstelveldbuurt. De buurt telt 956 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.937 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keizersgracht 677?

Keizersgracht 677 is een woonhuis in Amstelveldbuurt, gebouwd in 1675 (351 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Keizersgracht 677 vergeleken met de buurt?

Keizersgracht 677 heeft 183 m² woonoppervlakte en 606 m³ inhoud. Het perceel is 99 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Amstelveldbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €980.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Keizersgracht 677?

Keizersgracht 677 heeft 9 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Amstelveldbuurt?

De wijk Amstelveldbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €980.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amstelveldbuurt?

Vanuit Keizersgracht 677 in Amstelveldbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Amstelveldbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Keizersgracht 677: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.3 km.