Streetview Keizersgracht 673 Amsterdam

Keizersgracht 673, 1017 DV Amsterdam

152 m² Bouwjaar 1650 6 kamers 5 slaapkamers Label F

Keizersgracht 673 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1650. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 92 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €980.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1650
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
92 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 673

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keizersgracht 673

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1550 Inwoners
950 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
956 Woningvoorraad
€980.000 Gem. woningwaarde Amstelveldbuurt
42% Koopwoningen
13.937 Inwoners per km²

Locatie van Keizersgracht 673

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Keizersgracht 673

Wat is de geschatte woningwaarde van Keizersgracht 673?

De prijsindicatie voor Keizersgracht 673 ligt rond €1.560.000 tot €1.810.000. De gemiddelde woningwaarde in Amstelveldbuurt is €980.000. Dat komt neer op circa €6.447 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keizersgracht 673 zich tot de wijk Amstelveldbuurt?

Keizersgracht 673 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Amstelveldbuurt. De buurt telt 956 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.937 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keizersgracht 673?

Keizersgracht 673 is een woonhuis in Amstelveldbuurt, gebouwd in 1650 (376 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Keizersgracht 673 vergeleken met de buurt?

Keizersgracht 673 heeft 152 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 92 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Amstelveldbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €980.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keizersgracht 673 en wat betekent dat?

Keizersgracht 673 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Keizersgracht 673?

Keizersgracht 673 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Amstelveldbuurt?

De wijk Amstelveldbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €980.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amstelveldbuurt?

Vanuit Keizersgracht 673 in Amstelveldbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.7 km.