Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1911
- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 42 m²
Keizersgracht 421 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m² en een perceel van 42 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €949.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 421
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
0.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Leidsegracht-Zuid is €949.000. Dat komt neer op circa €5.649 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeizersgracht 421 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Leidsegracht-Zuid. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.879 inwoners per km².
Keizersgracht 421 is een woonhuis in Leidsegracht-Zuid, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Keizersgracht 421 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 42 m². In Leidsegracht-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €949.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keizersgracht 421 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.15 kg/jaar.
De wijk Leidsegracht-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €949.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Keizersgracht 421 in Leidsegracht-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keizersgracht 421: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.