Bovenwoning (appartement) Paardenstraat 7 2 Amsterdam

Paardenstraat 7 2, 1017 CX Amsterdam

46 m² Bouwjaar 1929 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Paardenstraat 7 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €637.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
46 m²
Inhoud
155 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Paardenstraat 7 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paardenstraat 7 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.96 kg/m²

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1025 Inwoners
710 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
536 Woningvoorraad
€637.000 Gem. woningwaarde Rembrandtplein e.o.
20% Koopwoningen
10.260 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paardenstraat 7 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Paardenstraat 7 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Paardenstraat 7 2?

De prijsindicatie voor Paardenstraat 7 2 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Rembrandtplein e.o. is €637.000. Dat komt neer op circa €13.848 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paardenstraat 7 2 zich tot de wijk Rembrandtplein e.o.?

Paardenstraat 7 2 is een bovenwoning (appartement) van 46 m² in de wijk Rembrandtplein e.o.. De buurt telt 536 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.260 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paardenstraat 7 2?

Paardenstraat 7 2 is een bovenwoning (appartement) in Rembrandtplein e.o., gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paardenstraat 7 2 vergeleken met de buurt?

Paardenstraat 7 2 heeft 46 m² woonoppervlakte en 155 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Rembrandtplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €637.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paardenstraat 7 2 en wat betekent dat?

Paardenstraat 7 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paardenstraat 7 2?

Paardenstraat 7 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rembrandtplein e.o.?

De wijk Rembrandtplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €637.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rembrandtplein e.o.?

Vanuit Paardenstraat 7 2 in Rembrandtplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.