Bovenwoning (appartement) Herengracht 596 2 Amsterdam

Herengracht 596 2, 1017 CJ Amsterdam

62 m² Bouwjaar 1680 3 kamers 2 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Herengracht 596 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1680. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €980.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1680
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
211 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Herengracht 596 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herengracht 596 2

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monument

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1550 Inwoners
950 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
956 Woningvoorraad
€980.000 Gem. woningwaarde Amstelveldbuurt
42% Koopwoningen
13.937 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herengracht 596 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Herengracht 596 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Herengracht 596 2?

De prijsindicatie voor Herengracht 596 2 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Amstelveldbuurt is €980.000. Dat komt neer op circa €15.806 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herengracht 596 2 zich tot de wijk Amstelveldbuurt?

Herengracht 596 2 is een bovenwoning (appartement) van 62 m² in de wijk Amstelveldbuurt. De buurt telt 956 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.937 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herengracht 596 2?

Herengracht 596 2 is een bovenwoning (appartement) in Amstelveldbuurt, gebouwd in 1680 (346 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herengracht 596 2 vergeleken met de buurt?

Herengracht 596 2 heeft 62 m² woonoppervlakte en 211 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Amstelveldbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €980.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herengracht 596 2 en wat betekent dat?

Herengracht 596 2 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Herengracht 596 2?

Herengracht 596 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Amstelveldbuurt?

De wijk Amstelveldbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €980.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amstelveldbuurt?

Vanuit Herengracht 596 2 in Amstelveldbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.7 km.