Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1666
- Woonoppervlakte
- 225 m²
- Kamers
- 6
Herengracht 569 D is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1666. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €637.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Herengracht 569 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
4.1 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
0 kmCafé
0 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
0.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rembrandtplein e.o. is €637.000. Dat komt neer op circa €2.831 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHerengracht 569 D is een appartement van 225 m² in de wijk Rembrandtplein e.o.. De buurt telt 536 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.260 inwoners per km².
Herengracht 569 D is een appartement in Rembrandtplein e.o., gebouwd in 1666 (360 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Herengracht 569 D heeft 225 m² woonoppervlakte. Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Rembrandtplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €637.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Herengracht 569 D heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Herengracht 569 D heeft 6 kamers.
De wijk Rembrandtplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €637.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Herengracht 569 D in Rembrandtplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Herengracht 569 D: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.4 km.