Bovenwoning Herengracht 446 A Amsterdam

Herengracht 446 A, 1017 CA Amsterdam

292 m² Bouwjaar 1670 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Herengracht 446 A is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1670. De woning heeft een woonoppervlakte van 292 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €971.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1670
Woonoppervlakte
292 m²
Inhoud
1143 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€5.000 tot €30.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Herengracht 446 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herengracht 446 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, dubbele bewoning mogelijk, gestoffeerd en monument

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

835 Inwoners
530 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
614 Woningvoorraad
€971.000 Gem. woningwaarde Spiegelbuurt
41% Koopwoningen
10.459 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herengracht 446 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Herengracht 446 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Herengracht 446 A?

De prijsindicatie voor Herengracht 446 A ligt rond €5.000 tot €30.000. De gemiddelde woningwaarde in Spiegelbuurt is €971.000. Dat komt neer op circa €3.325 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herengracht 446 A zich tot de wijk Spiegelbuurt?

Herengracht 446 A is een bovenwoning van 292 m² in de wijk Spiegelbuurt. De buurt telt 614 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.459 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herengracht 446 A?

Herengracht 446 A is een bovenwoning in Spiegelbuurt, gebouwd in 1670 (356 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herengracht 446 A vergeleken met de buurt?

Herengracht 446 A heeft 292 m² woonoppervlakte en 1143 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Spiegelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €971.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herengracht 446 A en wat betekent dat?

Herengracht 446 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Herengracht 446 A?

Herengracht 446 A heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spiegelbuurt?

De wijk Spiegelbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €971.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spiegelbuurt?

Vanuit Herengracht 446 A in Spiegelbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.6 km.