Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1988
- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Inhoud
- 186 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
Geelvinckssteeg 30 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €762.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Geelvinckssteeg 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
4 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
0.3 km— ENGLISH TRANSLATION BELOW — Dit volledig gemeubileerde appartement biedt een prettige en praktische woonruimte op een centrale plek in de stad en…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Geelvinckssteeg 30 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Geelvinckbuurt is €762.000. Dat komt neer op circa €11.723 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGeelvinckssteeg 30 is een bovenwoning (appartement) van 65 m² in de wijk Geelvinckbuurt. De buurt telt 194 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.516 inwoners per km².
Geelvinckssteeg 30 is een bovenwoning (appartement) in Geelvinckbuurt, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Geelvinckssteeg 30 heeft 65 m² woonoppervlakte en 186 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Geelvinckbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €762.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Geelvinckssteeg 30 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-04-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2306.85 kg/jaar.
Geelvinckssteeg 30 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Geelvinckbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €762.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Geelvinckssteeg 30 in Geelvinckbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 4 km.