Streetview Raamstraat 4 Amsterdam

Raamstraat 4, 1016 XM Amsterdam

140 m² Bouwjaar 1906 7 kamers 3 slaapkamers Label F

Raamstraat 4 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 46 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €694.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
46 m²
Inhoud
329 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Raamstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Raamstraat 4

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

915 Inwoners
640 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
648 Woningvoorraad
€694.000 Gem. woningwaarde Passeerdersgrachtbuurt
37% Koopwoningen
20.002 Inwoners per km²

Locatie van Raamstraat 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Raamstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Raamstraat 4?

De prijsindicatie voor Raamstraat 4 ligt rond €930.000 tot €1.030.000. De gemiddelde woningwaarde in Passeerdersgrachtbuurt is €694.000. Dat komt neer op circa €4.957 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Raamstraat 4 zich tot de wijk Passeerdersgrachtbuurt?

Raamstraat 4 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Passeerdersgrachtbuurt. De buurt telt 648 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.002 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Raamstraat 4?

Raamstraat 4 is een woonhuis in Passeerdersgrachtbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Raamstraat 4 vergeleken met de buurt?

Raamstraat 4 heeft 140 m² woonoppervlakte en 329 m³ inhoud. Het perceel is 46 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Passeerdersgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €694.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Raamstraat 4 en wat betekent dat?

Raamstraat 4 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Raamstraat 4?

Raamstraat 4 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Passeerdersgrachtbuurt?

De wijk Passeerdersgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €694.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Passeerdersgrachtbuurt?

Vanuit Raamstraat 4 in Passeerdersgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.3 km.