Bovenwoning Lijnbaansgracht 213 H Amsterdam

Lijnbaansgracht 213 H, 1016 XJ Amsterdam

58 m² Bouwjaar 1930 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Lijnbaansgracht 213 H is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €694.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
160 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
by_water, in_center, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Lijnbaansgracht 213 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lijnbaansgracht 213 H

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

915 Inwoners
640 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
648 Woningvoorraad
€694.000 Gem. woningwaarde Passeerdersgrachtbuurt
37% Koopwoningen
20.002 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lijnbaansgracht 213 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lijnbaansgracht 213 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Lijnbaansgracht 213 H?

De prijsindicatie voor Lijnbaansgracht 213 H ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Passeerdersgrachtbuurt is €694.000. Dat komt neer op circa €11.966 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lijnbaansgracht 213 H zich tot de wijk Passeerdersgrachtbuurt?

Lijnbaansgracht 213 H is een bovenwoning van 58 m² in de wijk Passeerdersgrachtbuurt. De buurt telt 648 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.002 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lijnbaansgracht 213 H?

Lijnbaansgracht 213 H is een bovenwoning in Passeerdersgrachtbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lijnbaansgracht 213 H vergeleken met de buurt?

Lijnbaansgracht 213 H heeft 58 m² woonoppervlakte en 160 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Passeerdersgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €694.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lijnbaansgracht 213 H en wat betekent dat?

Lijnbaansgracht 213 H heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lijnbaansgracht 213 H?

Lijnbaansgracht 213 H heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Passeerdersgrachtbuurt?

De wijk Passeerdersgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €694.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Passeerdersgrachtbuurt?