Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 225 m²
- Inhoud
- 686 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Looiersgracht 52 K is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Looiersgracht 52 K
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
0.9 kmDe prijsindicatie voor Looiersgracht 52 K ligt rond €1.175.000 tot €1.425.000. De gemiddelde woningwaarde in Elandsgrachtbuurt is €576.000. Dat komt neer op circa €2.560 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLooiersgracht 52 K is een appartement van 225 m² in de wijk Elandsgrachtbuurt. De buurt telt 2.966 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.898 inwoners per km².
Looiersgracht 52 K is een appartement in Elandsgrachtbuurt, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Looiersgracht 52 K heeft 225 m² woonoppervlakte en 686 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Elandsgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Looiersgracht 52 K heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Looiersgracht 52 K heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Elandsgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Looiersgracht 52 K in Elandsgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Looiersgracht 52 K: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.