Bovenwoning Marnixstraat 152 3 Amsterdam

Marnixstraat 152 3, 1016 TE Amsterdam

65 m² Bouwjaar 1891 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Marnixstraat 152 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1891. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €601.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1891
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
201 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Marnixstraat 152 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marnixstraat 152 3

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
227.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
318.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

215 Inwoners
130 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
119 Woningvoorraad
€601.000 Gem. woningwaarde Marnixbuurt-Midden
43% Koopwoningen
14.086 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marnixstraat 152 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Marnixstraat 152 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Marnixstraat 152 3?

De prijsindicatie voor Marnixstraat 152 3 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Marnixbuurt-Midden is €601.000. Dat komt neer op circa €9.246 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marnixstraat 152 3 zich tot de wijk Marnixbuurt-Midden?

Marnixstraat 152 3 is een bovenwoning van 65 m² in de wijk Marnixbuurt-Midden. De buurt telt 119 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.086 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marnixstraat 152 3?

Marnixstraat 152 3 is een bovenwoning in Marnixbuurt-Midden, gebouwd in 1891 (135 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Marnixstraat 152 3 vergeleken met de buurt?

Marnixstraat 152 3 heeft 65 m² woonoppervlakte en 201 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Marnixbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €601.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marnixstraat 152 3 en wat betekent dat?

Marnixstraat 152 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-02-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marnixstraat 152 3?

Marnixstraat 152 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Marnixbuurt-Midden?

De wijk Marnixbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €601.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Marnixbuurt-Midden?