Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1886
- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Inhoud
- 214 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €590.000 tot €690.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2025 tot 2028
Marnixstraat 313 C is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1886. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €601.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Marnixstraat 313 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.2 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.1 kmENGLISH TEXT BELOW Sfeervol, goed ingedeeld, licht en charmant 3-kamerhoekappartement (71 m2) met een riante woonkamer, prachtige hoge plafonds,…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Marnixstraat 313 C ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Marnixbuurt-Midden is €601.000. Dat komt neer op circa €8.465 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMarnixstraat 313 C is een bovenwoning (appartement) van 71 m² in de wijk Marnixbuurt-Midden. De buurt telt 119 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.086 inwoners per km².
Marnixstraat 313 C is een bovenwoning (appartement) in Marnixbuurt-Midden, gebouwd in 1886 (140 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Marnixstraat 313 C heeft 71 m² woonoppervlakte en 214 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Marnixbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €601.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Marnixstraat 313 C heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Marnixstraat 313 C heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Marnixbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €601.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Marnixstraat 313 C in Marnixbuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Marnixstraat 313 C: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.