Tussenwoning Hazenstraat 68 Amsterdam

Hazenstraat 68, 1016 SR Amsterdam

194 m² Bouwjaar 1849 12 kamers 7 slaapkamers Label C

Hazenstraat 68 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1849. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m², een perceel van 84 m² en 12 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1849
Woonoppervlakte
194 m²
Perceeloppervlakte
84 m²
Inhoud
652 m³
Kamers
12
Slaapkamers
7
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.505.000 tot €1.755.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Hazenstraat 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hazenstraat 68

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
141.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
195.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.76 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4325 Inwoners
2885 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2966 Woningvoorraad
€576.000 Gem. woningwaarde Elandsgrachtbuurt
24% Koopwoningen
22.898 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hazenstraat 68

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hazenstraat 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Hazenstraat 68?

De prijsindicatie voor Hazenstraat 68 ligt rond €1.505.000 tot €1.755.000. De gemiddelde woningwaarde in Elandsgrachtbuurt is €576.000. Dat komt neer op circa €2.969 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hazenstraat 68 zich tot de wijk Elandsgrachtbuurt?

Hazenstraat 68 is een tussenwoning van 194 m² in de wijk Elandsgrachtbuurt. De buurt telt 2.966 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.898 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hazenstraat 68?

Hazenstraat 68 is een tussenwoning in Elandsgrachtbuurt, gebouwd in 1849 (177 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hazenstraat 68 vergeleken met de buurt?

Hazenstraat 68 heeft 194 m² woonoppervlakte en 652 m³ inhoud. Het perceel is 84 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Elandsgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hazenstraat 68 en wat betekent dat?

Hazenstraat 68 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hazenstraat 68?

Hazenstraat 68 heeft 12 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Elandsgrachtbuurt?

De wijk Elandsgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elandsgrachtbuurt?

Vanuit Hazenstraat 68 in Elandsgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.