Streetview Hazenstraat 41 Amsterdam

Hazenstraat 41, 1016 SN Amsterdam

70 m² Bouwjaar 2001 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Hazenstraat 41 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
180 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hazenstraat 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hazenstraat 41

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4325 Inwoners
2885 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2966 Woningvoorraad
€576.000 Gem. woningwaarde Elandsgrachtbuurt
24% Koopwoningen
22.898 Inwoners per km²

Locatie van Hazenstraat 41

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hazenstraat 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Hazenstraat 41?

De prijsindicatie voor Hazenstraat 41 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Elandsgrachtbuurt is €576.000. Dat komt neer op circa €8.229 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hazenstraat 41 zich tot de wijk Elandsgrachtbuurt?

Hazenstraat 41 is een appartement van 70 m² in de wijk Elandsgrachtbuurt. De buurt telt 2.966 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.898 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hazenstraat 41?

Hazenstraat 41 is een appartement in Elandsgrachtbuurt, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hazenstraat 41 vergeleken met de buurt?

Hazenstraat 41 heeft 70 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Elandsgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hazenstraat 41 en wat betekent dat?

Hazenstraat 41 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Hazenstraat 41?

Hazenstraat 41 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Elandsgrachtbuurt?

De wijk Elandsgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elandsgrachtbuurt?

Vanuit Hazenstraat 41 in Elandsgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.