Tussenwoning Elandsstraat 148 Amsterdam

Elandsstraat 148, 1016 SJ Amsterdam

159 m² Bouwjaar 1905 9 kamers 5 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Elandsstraat 148 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 68 m² en 9 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
68 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.010.000 tot €1.260.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Elandsstraat 148

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elandsstraat 148

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Cv-ketel

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk, kluswoning en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4325 Inwoners
2885 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2966 Woningvoorraad
€576.000 Gem. woningwaarde Elandsgrachtbuurt
24% Koopwoningen
22.898 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Elandsstraat 148

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Elandsstraat 148

Wat is de geschatte woningwaarde van Elandsstraat 148?

De prijsindicatie voor Elandsstraat 148 ligt rond €1.010.000 tot €1.260.000. De gemiddelde woningwaarde in Elandsgrachtbuurt is €576.000. Dat komt neer op circa €3.623 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elandsstraat 148 zich tot de wijk Elandsgrachtbuurt?

Elandsstraat 148 is een tussenwoning van 159 m² in de wijk Elandsgrachtbuurt. De buurt telt 2.966 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.898 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elandsstraat 148?

Elandsstraat 148 is een tussenwoning in Elandsgrachtbuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Elandsstraat 148 vergeleken met de buurt?

Elandsstraat 148 heeft 159 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 68 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Elandsgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elandsstraat 148 en wat betekent dat?

Elandsstraat 148 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Elandsstraat 148?

Elandsstraat 148 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Elandsgrachtbuurt?

De wijk Elandsgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elandsgrachtbuurt?

Vanuit Elandsstraat 148 in Elandsgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.