Tussenwoning Eerste Laurierdwarsstraat 22 Amsterdam

Eerste Laurierdwarsstraat 22, 1016 PZ Amsterdam

118 m² Bouwjaar 1831 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Eerste Laurierdwarsstraat 22 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1831. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 40 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1831
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
40 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.840.000 tot €2.090.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Eerste Laurierdwarsstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Laurierdwarsstraat 22

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
176.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
263.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4325 Inwoners
2885 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2966 Woningvoorraad
€576.000 Gem. woningwaarde Elandsgrachtbuurt
24% Koopwoningen
22.898 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Laurierdwarsstraat 22

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Laurierdwarsstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Laurierdwarsstraat 22?

De prijsindicatie voor Eerste Laurierdwarsstraat 22 ligt rond €1.840.000 tot €2.090.000. De gemiddelde woningwaarde in Elandsgrachtbuurt is €576.000. Dat komt neer op circa €4.881 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Laurierdwarsstraat 22 zich tot de wijk Elandsgrachtbuurt?

Eerste Laurierdwarsstraat 22 is een tussenwoning van 118 m² in de wijk Elandsgrachtbuurt. De buurt telt 2.966 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.898 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Laurierdwarsstraat 22?

Eerste Laurierdwarsstraat 22 is een tussenwoning in Elandsgrachtbuurt, gebouwd in 1831 (195 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eerste Laurierdwarsstraat 22 vergeleken met de buurt?

Eerste Laurierdwarsstraat 22 heeft 118 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 40 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Elandsgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Laurierdwarsstraat 22 en wat betekent dat?

Eerste Laurierdwarsstraat 22 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-11-12. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Laurierdwarsstraat 22?

Eerste Laurierdwarsstraat 22 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Elandsgrachtbuurt?

De wijk Elandsgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.