Benedenwoning Bloemstraat 214 Amsterdam

Bloemstraat 214, 1016 LK Amsterdam

65 m² Bouwjaar 1984 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Bloemstraat 214 is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €647.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
216 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bloemstraat 214

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bloemstraat 214

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
111.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.16 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2980 Inwoners
1955 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1980 Woningvoorraad
€647.000 Gem. woningwaarde Bloemgrachtbuurt
32% Koopwoningen
26.211 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bloemstraat 214

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bloemstraat 214

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloemstraat 214?

De prijsindicatie voor Bloemstraat 214 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemgrachtbuurt is €647.000. Dat komt neer op circa €9.954 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloemstraat 214 zich tot de wijk Bloemgrachtbuurt?

Bloemstraat 214 is een benedenwoning van 65 m² in de wijk Bloemgrachtbuurt. De buurt telt 1.980 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.211 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloemstraat 214?

Bloemstraat 214 is een benedenwoning in Bloemgrachtbuurt, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bloemstraat 214 vergeleken met de buurt?

Bloemstraat 214 heeft 65 m² woonoppervlakte en 216 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Bloemgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €647.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bloemstraat 214 en wat betekent dat?

Bloemstraat 214 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-02-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bloemstraat 214?

Bloemstraat 214 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bloemgrachtbuurt?

De wijk Bloemgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €647.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemgrachtbuurt?

Vanuit Bloemstraat 214 in Bloemgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.