Streetview Bloemstraat 196 Amsterdam

Bloemstraat 196, 1016 LK Amsterdam

38 m² Bouwjaar 1984 Label B

Bloemstraat 196 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €647.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
38 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bloemstraat 196

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bloemstraat 196

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.29
CO₂-emissie
2091.93 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2980 Inwoners
1955 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1980 Woningvoorraad
€647.000 Gem. woningwaarde Bloemgrachtbuurt
32% Koopwoningen
26.211 Inwoners per km²

Locatie van Bloemstraat 196

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bloemstraat 196

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloemstraat 196?

De gemiddelde woningwaarde in Bloemgrachtbuurt is €647.000. Dat komt neer op circa €17.026 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloemstraat 196 zich tot de wijk Bloemgrachtbuurt?

Bloemstraat 196 is een appartement van 38 m² in de wijk Bloemgrachtbuurt. De buurt telt 1.980 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.211 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloemstraat 196?

Bloemstraat 196 is een appartement in Bloemgrachtbuurt, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bloemstraat 196 vergeleken met de buurt?

Bloemstraat 196 heeft 38 m² woonoppervlakte. In Bloemgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €647.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bloemstraat 196 en wat betekent dat?

Bloemstraat 196 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-07-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2091.93 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bloemgrachtbuurt?

De wijk Bloemgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €647.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemgrachtbuurt?

Vanuit Bloemstraat 196 in Bloemgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bloemgrachtbuurt?