Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Inhoud
- 350 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
Bloemstraat 10 A is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €647.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bloemstraat 10 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.3 kmBeautifully renovated, fully furnished, and luxuriously finished — this stunning two-bedroom, two-bathroom ground-floor apartment in the heart of the…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Bloemstraat 10 A ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemgrachtbuurt is €647.000. Dat komt neer op circa €9.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBloemstraat 10 A is een benedenwoning van 68 m² in de wijk Bloemgrachtbuurt. De buurt telt 1.980 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.211 inwoners per km².
Bloemstraat 10 A is een benedenwoning in Bloemgrachtbuurt, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Bloemstraat 10 A heeft 68 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bloemgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €647.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bloemstraat 10 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Bloemstraat 10 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Bloemgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €647.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Bloemstraat 10 A in Bloemgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bloemstraat 10 A: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.