Dubbel benedenhuis Bloemstraat 13 B Amsterdam

Bloemstraat 13 B, 1016 KV Amsterdam

134 m² Bouwjaar 1750 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Bloemstraat 13 B is een dubbel benedenhuis in Amsterdam, gebouwd in 1750. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €647.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1750
Woonoppervlakte
134 m²
Inhoud
402 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Bloemstraat 13 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bloemstraat 13 B

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
HR-glas, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (30.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2980 Inwoners
1955 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1980 Woningvoorraad
€647.000 Gem. woningwaarde Bloemgrachtbuurt
32% Koopwoningen
26.211 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bloemstraat 13 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bloemstraat 13 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloemstraat 13 B?

De prijsindicatie voor Bloemstraat 13 B ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemgrachtbuurt is €647.000. Dat komt neer op circa €4.828 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloemstraat 13 B zich tot de wijk Bloemgrachtbuurt?

Bloemstraat 13 B is een dubbel benedenhuis van 134 m² in de wijk Bloemgrachtbuurt. De buurt telt 1.980 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.211 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloemstraat 13 B?

Bloemstraat 13 B is een dubbel benedenhuis in Bloemgrachtbuurt, gebouwd in 1750 (276 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bloemstraat 13 B vergeleken met de buurt?

Bloemstraat 13 B heeft 134 m² woonoppervlakte en 402 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Bloemgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €647.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bloemstraat 13 B en wat betekent dat?

Bloemstraat 13 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Bloemstraat 13 B?

Bloemstraat 13 B heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Bloemgrachtbuurt?

De wijk Bloemgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €647.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemgrachtbuurt?

Vanuit Bloemstraat 13 B in Bloemgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.