Bovenwoning Prinsengracht 368 D Amsterdam

Prinsengracht 368 D, 1016 JA Amsterdam

37 m² Bouwjaar 1892 2 kamers 1 slaapkamers Label F

Prinsengracht 368 D is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1892. De woning heeft een woonoppervlakte van 37 m² en 2 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €694.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1892
Woonoppervlakte
37 m²
Inhoud
149 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_navigable_waterway, by_water, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 368 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsengracht 368 D

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

915 Inwoners
640 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
648 Woningvoorraad
€694.000 Gem. woningwaarde Passeerdersgrachtbuurt
37% Koopwoningen
20.002 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsengracht 368 D

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinsengracht 368 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsengracht 368 D?

De prijsindicatie voor Prinsengracht 368 D ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Passeerdersgrachtbuurt is €694.000. Dat komt neer op circa €18.757 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsengracht 368 D zich tot de wijk Passeerdersgrachtbuurt?

Prinsengracht 368 D is een bovenwoning van 37 m² in de wijk Passeerdersgrachtbuurt. De buurt telt 648 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.002 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsengracht 368 D?

Prinsengracht 368 D is een bovenwoning in Passeerdersgrachtbuurt, gebouwd in 1892 (134 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsengracht 368 D vergeleken met de buurt?

Prinsengracht 368 D heeft 37 m² woonoppervlakte en 149 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Passeerdersgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €694.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsengracht 368 D en wat betekent dat?

Prinsengracht 368 D heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Prinsengracht 368 D?

Prinsengracht 368 D heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Passeerdersgrachtbuurt?

De wijk Passeerdersgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €694.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Passeerdersgrachtbuurt?

Vanuit Prinsengracht 368 D in Passeerdersgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.3 km.