Bovenwoning Prinsengracht 236 E Amsterdam

Prinsengracht 236 E, 1016 HE Amsterdam

119 m² Bouwjaar 1765 4 kamers 3 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Prinsengracht 236 E is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1765. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m² en 4 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1765
Woonoppervlakte
119 m²
Inhoud
406 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.185.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 236 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsengracht 236 E

Energielabel

Energieklasse
NIET VERPLICHT
Verwarming
Cv-ketel

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monument

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4325 Inwoners
2885 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2966 Woningvoorraad
€576.000 Gem. woningwaarde Elandsgrachtbuurt
24% Koopwoningen
22.898 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsengracht 236 E

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinsengracht 236 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsengracht 236 E?

De prijsindicatie voor Prinsengracht 236 E ligt rond €935.000 tot €1.185.000. De gemiddelde woningwaarde in Elandsgrachtbuurt is €576.000. Dat komt neer op circa €4.840 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsengracht 236 E zich tot de wijk Elandsgrachtbuurt?

Prinsengracht 236 E is een bovenwoning van 119 m² in de wijk Elandsgrachtbuurt. De buurt telt 2.966 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.898 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsengracht 236 E?

Prinsengracht 236 E is een bovenwoning in Elandsgrachtbuurt, gebouwd in 1765 (261 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsengracht 236 E vergeleken met de buurt?

Prinsengracht 236 E heeft 119 m² woonoppervlakte en 406 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Elandsgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsengracht 236 E en wat betekent dat?

Prinsengracht 236 E heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Prinsengracht 236 E?

Prinsengracht 236 E heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Elandsgrachtbuurt?

De wijk Elandsgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elandsgrachtbuurt?

Vanuit Prinsengracht 236 E in Elandsgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.