Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (dubbel bovenhuis)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Inhoud
- 450 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Ligging
- Aan rustige weg en in centrum
Molenpad 4 2 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m² en 5 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.109.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Molenpad 4 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
0.6 kmNEW FOR RENT Renovated luxurious 3 to 4-bedroom penthouse apartment on the top floor of a historic monument in the city centre of Amsterdam.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Molenpad 4 2 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsegracht-Noord is €1.109.000. Dat komt neer op circa €7.493 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMolenpad 4 2 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 148 m² in de wijk Leidsegracht-Noord. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.839 inwoners per km².
Molenpad 4 2 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Leidsegracht-Noord, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Molenpad 4 2 heeft 148 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Leidsegracht-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.109.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Molenpad 4 2 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Molenpad 4 2 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Leidsegracht-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.109.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Molenpad 4 2 in Leidsegracht-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Molenpad 4 2: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.